Antikvariát s více než 21 667 položkami
+420 774 087 795 v pracovní dny 9:00 - 15:00
Antikvariát
Nákupní košík Prázdný
Vánoční provoz

Vážení zákazníci! Dovolujeme si Vás upozornit na omezení zasílání objednávek na dobírku. Posledním dnem před Vánoci, který budeme dobírkové zásilky odesílat je 18. 12. 2018. Poté je budeme znovu zasílat až od 27. 12. 2018.  Objednávky s platbou předem budeme tradičně odesílat každý všední den po připsání částky na účet.   Zároveň bychom rádi připomněli, že dodání do Vánoc nezaručujeme a je tedy na Vašem zvážení, zda potřebujete takové dodání a tomu přizpůsobili datum objednávky, popřípadě její uhrazení.

O nás

Jsme internetový antikvariát (prozatím). Knihy nejen prodáváme, ale samozřejmě také čteme a sbíráme. Najdete u nás širokou nabídku žánrů od poezie přes sci-fi, kuchařky, detektivky, grafiku, LP…. až k odborné literatuře a učebnicím. Naší vášní jsou především knihy dobrodružné, komiksy a veškerá "braková" literatura.

O novinky není nouze, přidáváme je každý den a to včetně víkendů. Vyplatí se nás tedy sledovat, ať vám něco neuteče.

Rádi od vás knihy i vykoupíme. Rušíte-li knihovny, máte pozůstalost nebo se jen stěhujete a knihy s vámi nejdou, obraťte se na nás. Rádi přijedeme, poradíme a odvezeme.

Chcete-li být informováni o probíhajících akcích, změnách, novinkách, zajímavostech či se jen podělit o názory na různá díla nebo se zeptat, sledujte nás i na Facebooku